Android Audio 6.1 co nowego?

Android Audio

Nowości na rynku technologicznym zadziwiają. Android z możliwością personalizacji tła do własnych potrzeb, jeszcze dwa lata temu był marzeniem, dzisiaj jest rzeczywistością dostępną dla każdego kierowcy wyposażonego w ten system. Czas uaktualnić swoją wersję Androida samochodowego.

Wersja Androida Audio 6.1 oferuje nowe funkcjonalności. Przede wszystkim kierowcy mogą sobie zmieniać tapetę w tle interfejsu. Android Auto do tej pory jeszcze nigdy nie umożliwiał zmiany wizualnej swojego systemu. To dobry znak, który sytuuje Android Audio 6.1 w urządzeniach spersonalizowanych do konkretnego użytkownika.

Tanie naprawy instalacji elektrycznej auta

Dobra zmiana

Od ostatniej modyfikacji z roku 2019 minęło kilka dobrych momentów na zmianę Androida przeznaczonego dla kierowców samochodów. Szlif wizerunku Androida Auto umożliwia dopasowanie jego wyglądu do wnętrza kabiny pojazdu albo indywidualnych zapotrzebowania kierowcy. Piszemy w liczbie mnogiej, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie aby użytkownik zmienił go kilka razy, kiedy tylko zapragnie. Szczególnie, że wzorów jest aż 15. Jak mówi stare przysłowie: do koloru do wyboru. Koniec z nudnym, jednakowym tłem.

Kierowcy, którzy przyzwyczaili się do wyglądu Androida Audio, nie muszą się martwić. Android w wersji 6.1 został wyposażony również w grafiki o ciemnym zabarwieniu, wręcz czarno-szarym. Takich mocno kolorowych tapet jest zaledwie kilka. Można dosłownie znaleźć tapetę pasującą do każdego użytkownika samochodu, czy to kierowcy, czy pasażera, czy autostopowicza. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dopasować tło Androida Audio 6.1 do aktualnego nastroju panującego za oknem, czy we wnętrzu kabiny samochodowej. Wszystko to można zrobić w mgnieniu oka na dotykowym ekranie.

Nowy poziom

Android Audio 6.1 przechodzi na nowy poziom rozwoju technologicznego. Po zaledwie dwóch latach oferuje znaczne zmiany pod względem designu. To kierowca będzie personalizował Androida do swojego gustu lub swojej maszyny. Samochód wypełniony tłem Androida będzie tworzył ciekawą przestrzeń, w której bardzo chętnie będą przebywać inni. Czas na uaktualnienie dawniejszych wersji Androida i zaskoczenie całej rodziny i znajomych, a może też siebie!