654

Cztery proste kroki do perfekcyjnego dźwięku!

W Państwa aktualnych systemach audio i video drzemie nieprzebrany potencjał. Harmonix posiada wszystko, czego Państwo potrzebujecie aby wykorzystać ten potencjał i osiągnąć niemal perfekcyjne odtwarzanie dźwięku (i obrazu). Poniżej cztery proste kroki jak stuningować Państwa system i poprawić jego brzmienie.

Krok 1: Umieszczenie stóp tuningujących pod najważniejszymi elementami systemu

Po pierwsze należy umieścić stopy pod kolumnami głośnikowymi oraz pod wzmacniaczem mocy. Pomoże im to w uwolnieniu ich pełnego potencjału. W następnej kolejności stopy należy podłożyć pod przedwzmacniacz, przetwornik cyfrowo-analogowy czy odtwarzacz CD; to zdecydowanie poprawi brzmienie całego systemu.

Krok 2: Okabluj cały system kablami tuningującymi

Aby osiągnąć czystszy, bardziej naturalny i organiczny dźwięk Państwa kolumny i kable nie powinny wpływać na sygnały audio płynące przez system. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty najlepiej zastosować kable Harmonix w całym systemie. Dalszą poprawę można uzyskać stosując podstawki pod kable Alpha-1. Kable Harmonix i podstawki Alpha-1 ujawniają potencjał systemu, o którym Państwo nawet nie wiedzieliście

Krok 3: Tuning pokoju odsłuchowego

Państwa system odsłuchowy powinien być odpowiednio przygotowany aby oddać naturalne środowisko akustyczne nagrania. Krążki tuningujące Harmonix, ocenione przez branżę jako „rewolucyjne” kreują idealną akustykę pomieszczenia. Poprawa jest zaskakująca, nie można jej przecenić.

Krok 4: Stosowanie krążków tuningujących i Enacomów – dalsza poprawa dźwięku

Umieszczając krążki tuningujące (RF-57M2) na ramieniu gramofonu analogowego, na głośnikach, zwrotnicach spowoduje dalsze uwolnienie potencjału każdego elementu systemu audio. Także Enacomy, Enacom zasilania, Enacom głośnikowy i Enacom sygnałowy pomagają sygnałowi i zasilaniu być gładszym i czystszym.

…. Na konieć prosimy pamiętać o wygrzewaniu. Im dłużej system pracuje tym lepiej brzmi. Cieszmy się fenomenalnym dźwiękiem!

Odkryj nasze niezwykłe urządzenia.